PHP Backend Developer
Plzeň nebo Ostrava


Hledáme 1 až 2 nové kolegy

Chceš pracovat na zahraničním projektu z pohodlí Plzně nebo Ostravy, vyvíjet software s důrazem na kvalitu a používat přitom nejmodernější technologie? Pak čti dále!

Do našeho týmu PHP backenďáků hledáme nové kolegy, konkrétně pro klienta (Startup) z oblasti Lawtech. Postaráme se, aby ses u nás cítil jako doma a práce Tě bavila. Nebudeme Tě proto zatěžovat formalitami a zbytečnostmi, které by Tě brzdily a neposunuly dále. Tak jako my rosteme s našimi klienty, i Ty porosteš s námi.

S čím se u nás denně setkáš

Určitě s PHP 7.1+ psaným nejčastěji v Laravel frameworku. Pokud jsi s Laravelem ještě nepracoval, nevadí, pomůžeme Ti. Měl bys mít ale solidní znalosti v některém z MVC PHP frameworků jako např. Nette, Symfony, Zend apod. Pracujeme s Gitem (GitLab, Bitbucket) a snažíme se co nejvíce automatizovat deployment, pokud to jde, pracujeme s CI/CD.

Jestli umíš pracovat s Dockerem, máš povědomí o DevOps nebo třeba máš zkušenosti s NoSQL databázemi, jsi rozhodně náš člověk! Zkušenost s agilním vývojem softwaru ve Scrumu taky rozhodně není k zahození.

Co Ti nabízíme?

Zajímavou práci v příjemném prostředí v centru Plzně - HPP nebo IČO, podle toho, co preferuješ. Najdeš u nás také mnoho prostoru na seberealizaci a vnesení vlastních myšlenek jak do projektů tak i celé organizace.

Nešetříme na vybavení, dobří lidé mají být nejen dobře zaplacení, ale mají mít také nejlepší nástroje pro práci.

Pořádáme interní workshopy, připravujeme kurzy angličtiny, hrajeme fotbálek a o dobrou kávu je u nás taky postaráno.

Pokud by ses musel kvůli práci do Plzně stěhovat, rádi Ti pomůžeme s bydlením.

Náš tým

O sobě nám povíš třeba u kafe, rádi bychom Ti řekli na čem stavíme a jací jsme my.


  • Pečliví - píšeme čistý a elegantní kód, je to pro nás otázka profesní cti
  • Spolehliví - když něco slíbíme, tak to dodržíme
  • Umíme zabrat, když je potřeba a ostatní v tom nenecháme, když přijdou problémy
  • Chceme se stále učit novým věcem zkoušet nové technologie

Jsi na tom podobně? Výborně - pojď k nám!

Kdy u nás můžeš začít?

Ihned. Neztrácej čas s posíláním CVčka, pošli nám email s kontaktními údaji na jobs@webthinx.com nebo zavolej 377 927 152.

Těšíme se na Tebe!